Локдаун в Киеве повлияет на работу Пенсионного фонда: что ждет пенсионеров

Пожилым киевлянам посоветовали отказаться от посещений Пенсионного фонда и пользоваться веб-порталом ПФУ

Локдаун в Киеве повлияет на работу Пенсионного фонда: что ждет пенсионеров

Пенсионный фонд не будет отменять прием граждан в Киеве из-за введенного с 5 апреля локдауна, однако ограничит доступ в свои помещения.

Об этом в эфире программы "Сегодня День" на телеканале "Украина 24" сообщила заместитель начальника Главного управления Пенсионного фонда Украины в Киеве Елена Бойко.

"Для пенсионеров почти ничего не изменится. Единственная проблема сегодня для пенсионера - это то, что мы все-таки ограничили доступ в помещения Пенсионного фонда. Но все равно услуги предоставляются. Первоначально мы предоставляем услуги по первичному назначению пенсий, выплаты пособия на погребение. Конечно же, для того, чтобы себя защитить, по крайней мере, чтобы пенсионеры себя защитили и не подвергали опасности, мы советуем пользоваться веб-порталом Пенсионного фонда, средствами которого можно решить любую проблему, любой вопрос, назначить и пересчитать пенсию. Но мы понимаем, что пенсионеры не все имеют доступ к интернет-ресурсу, не все имеют цифровую подпись, поэтому прием граждан все же проводим", - рассказала Бойко.

Читайте также: Не исключено — Кличко о введении комендантского часа в Киеве

Источник Украина 24 Теги
Ахметов вирішив вийти з медійного бізнесу
SCM Ріната Ахметова виходить з медійного бізнесу

Бізнесмен Рінат Ахметов ухвалив рішення про вихід SCM з медійного бізнесу.

Про це йдеться у заяві бізнесмена.

«Я ухвалив вимушене рішення про вихід моєї інвестиційної компанії SCM з медійного бізнесу. Цього тижня "Медіа Група Україна" відмовиться на користь держави від усіх ефірних та супутникових телевізійних ліцензій наших каналів та від ліцензій наших друкованих медіа в Україні. Ми також припинимо діяльність онлайн-медіа «МГУ», — повідомив власник SCM.

Таке рішення продиктовано набранням чинності закону «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

«Як найбільший приватний інвестор в економіку України я неодноразово говорив, що не був, не є і не буду олігархом. Короткий шестимісячний строк, визначений законом для продажу медіаактивів, і російська військова агресія проти України не дають можливості компанії SCM продати медіабізнес на ринкових умовах», — йдеться у заяві.

«За більш ніж 20 років, починаючи з 2000 року, ми разом із журналістами створили медіахолдинг, заснований на принципах свободи слова, правди та професіоналізму, що складається з 10 ефірних та супутникових телевізійних каналів, інтернет-ресурсів, друкованих ЗМІ та сучасної виробничої медійної екосистеми. Загальний обсяг інвестицій, вкладених у цей медіахолдинг, перевищив 1,5 млрд доларів», — йдеться у заяві.

Рінат Ахметов подякував журналістам за спільну працю та спільні успіхи.

«Найбільша інвестиція – це внесок кожного з 4000 журналістів та співробітників нашої медійної команди. Завдяки вашій роботі канали "Україна" та "Україна 24" стали лідерами в Україні за аудиторією глядачів, а канали групи "Футбол" збирали мільйони вболівальників перед екранами. Тому мені важко приймати рішення про вихід з медійного бізнесу.»

«Я хочу подякувати кожному за нашу спільну працю і за наш спільний успіх. І, звичайно, особлива подяка кожному нашому глядачеві та читачеві. Дякую вам за вашу любов, за вашу лояльність. Ми завжди працювали лише для вас!» — заявив Рінат Ахметов.