У Раді пояснили, що "антиколомойський закон" дасть пересічним українцям

Закон залишається умовою отримання допомоги від МВФ

У Раді пояснили, що "антиколомойський закон" дасть пересічним українцям

Законопроект про банки, відомий як "антиколомойський закон", дозволить Україні забезпечити стабільність курсу гривні і виконання державою всіх соціальних виплат.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, коментуючи розгляд правок до "антиколомойського закону".

"Деякі норми далися нам складно, але ми зробили максимум в тих умовах, в яких ми були. Ми підправили положення, що вносили значні зміни до нотаріального посвідчення. Хотіли цю процедуру змінити, ми її залишили без змін. Щодо проведення аукціонів Фондом гарантування ми також не дали можливості вивести з-під закону цю процедуру. Ми попрацювали над цим законопроектом, поправили його в деяких деталях, але суть залишили такою, як була", - розповів він

Читайте також

Гетманцев нагадав, що цей закон є умовою отримання програми від МВФ.

"Якщо говорити про звичайних людей, то це макроекономічна стабільність, яку нам надасть програма з МВФ. Це курс гривні, інфляція, можливість виконання державою всіх соціальних програм, зобов'язань, які на себе бере держава. Якщо говорити безпосередньо про текст законопроекту, то він стосується взаємовідносин між власниками комерційних банків та державою в особі Нацбанку та Фонду гарантування вкладів. Тут людей цей законопроект стосується тільки в частині вкладників банків і тих людей, які користуються послугами комерційних банків", - додав нардеп.

Нагадаємо, раніше депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук розповіла, коли може бути ухвалений закон про банківську діяльність.

Популярні відео

Теги