Постріл собі в ногу — експерт висловився про санкції проти Білорусі

Геннадій Дубов розповів, чим загрожує введення санкції проти Білорусі для України

Постріл собі в ногу — експерт висловився про санкції проти Білорусі

Україна не повинна посилювати санкції проти Білорусі — про це заявив політичний експерт Геннадій Дубов у програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24".

"На мою думку, непотрібно, тому що, так чи інакше, Білорусь є п’ятим торговельним партнером України. В нашій ситуації ми таким чином можемо просто вистрілити собі в ногу. Тому що мова іде про символічний жест у відповідь на ув’язнення білоруського опозиціонера. Ми його зробили, навіть надмірно", — сказав він. 

Читайте також: Є російський фактор — економіст про нові правила Білорусі для України

Експерт пояснив, у чому це може нашкодити.

"Дійсно, існує проблема зокрема й українців, які лікуються в Білорусі, сімей, які живуть на дві країни, тощо. Плюс існує проблема того, що ми додаємо собі 1000 кілометрів кордону з недружньою країною. Тому в цьому сенсі ми нічого не виграли, але створили собі додаткового клопоту заради лише певного символічного жесту. Якщо ми підемо ще далі, то ми можемо отримати зокрема проблеми з доставкою дизелю, бензину. Нам треба з’ясувати, як дорого ми можемо заплатити за такі символічні речі", — сказав він.

Раніше нардепка від фракції "Слуга народу" Олена Мошенець розповіла, що Верховна Рада розгляне питання щодо ситуації у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги