Готівка — поганий актив: Милованов розповів, де тримати заощадження

Ексміністр економіки розповів, як найкраще розпорядитися своїми грішми

Готівка — поганий актив: Милованов розповів, де тримати заощадження

Як правильно розпоряджатися власними заощадженнями, розповів радник керівника Офісу президента, ексміністр економіки Тимофій Милованов у програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24".

"У готівці взагалі гроші неправильно тримати, це поганий актив. Якщо є інші активи, які приносять більше ніж 0%, то потрібно інвестувати. Що є в Україні? В Україні є депозити, ставки там зараз зменшені, але все одно це краще, ніж просто в гривні тримати. Друге, є ОВДП, запозичення уряду, там більші відсотки, якщо у вас є можливість, то потрібно туди інвестувати.

Частину я все одно залишав би в доларах чи євро, тому що є певний ризик девальвації в Україні. Якщо у вас більші суми, то можна на українських біржах через брокерів купувати акції або українських, або міжнародних компаній", — сказав він.

Читайте також: Економіст розповів, що буде з доходами українців: є невтішні дані

Також Милованов висловився з приводу криптовалюти.

"Я б не рекомендував інвестувати в криптовалюту тим людям, які не готові все це втратити, тому що це дуже ризиковий актив. Так само я б не рекомендував інвестувати з друзями чи в якісь інші компанії, де ви не впевнені на 100%, що вас не ошукають", — сказав він.

Раніше інвестиційний банкір Сергій Фурса розповів, де краще тримати гроші.

Джерело Україна 24 Теги