Чиновник розповів, як каратимуть ринки за порушення

Кожні три години протягом доби продовольчі ринки будуть дезінфікувати

Чиновник розповів, як каратимуть ринки за порушення

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі каналу "Україна 24" розповів, які заходи контролю застосовуватимуться до ринків, яким дозволили відкритися.

"Можна це (перевірку - ред.) назвати ринковим патрулем. На ринку буде постійно присутній інспектор, крім того, на ринку працює постійно діюча лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи, яка проводитиме контроль продуктів харчування. Його і раніше проводили, але додається інфекційна частина щодо контролю профілактичних та протиепідемічних заходів, які були запропоновані головним санітарним лікарем", - сказав Рубан.

Читайте також

За його словами, контроль проводитиметься співробітниками служби спільно з Національною поліцією.

"Це перш за все стосується вхідной групи, яка буде забезпечена фільтром з контролем температури, перевіркою відвідувачів - щоб всі були в масках і рукавичках, також буде контролюватися дотримання дистанції між продавцями, і третє - постійна дезінфекція на агропромринках протягом доби через кожні три години" , - сказав Рубан.

За словами начальника управління, якщо будуть виявлені масові порушення - то ринки закриватимуть, в разі поодиноких порушень штрафуватися будуть окремі особи.

Нагадаємо, раніше заступник генерального директора Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Михайло Данкевич назвав головні проблеми через закриття ринків під час карантину.

Популярні відео

 

Теги