Не можна "кидати" інвесторів - ексміністр про ситуацію із зеленою енергетикою

Ексміністр економіки Тимофій Милованов прокоментував конфлікт з інвесторами в зелену енергетику, у яких не купують енергію

Не можна "кидати" інвесторів - ексміністр про ситуацію із зеленою енергетикою

Про інвестиції в зелену енергетику і суперечку інвесторів з урядом України висловився ексміністр економіки Тимофій Милованов в ефірі каналу "Україна 24".

Як відомо, інвестори вклали в будівництво українських зелених станцій понад 4 млрд євро. Україна обіцяла їм окремий "зелений тариф", за яким вона мала купувати всю вироблену енергію до 2030 року, однак ці закупівлі так і не почалися.

"Там ситуація така, що у держави немає грошей виплачувати зобов'язання, які були взяті. Така проблема є. Якщо ми хочемо, щоб нам довіряли інвестори, то держава не може постійно змінювати правила гри", — сказав Милованов.

Ексміністр зазначив, що сваритися з інвесторами не можна, оскільки Україні дуже потрібні інвестиції в економку.

"Ця тема не нова. Можна говорити, що тарифи занадто високі, але потрібно до цього підходити виважено, і не можна" кидати "інвесторів. Наша економіка багато в чому тримається на інвестиціях. У нас зношеність всіх фондів 60%, а в енергетиці та інфраструктурі досягає 80-90%. Нам потрібні інвестиції, без них не буде руху вперед. Щоб інвестори приходили, потрібно не змінювати правила гри ", - підкреслив Милованов.

Раніше інвестиційний банкір Сергій Фурса розповів в ефірі каналу "Україна 24", як Україна повинна вирішувати конфлікт з інвесторами в зелену енергетику.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги