МВФ і банківський закон: екс-міністр вказав на несподваний момент

Ексміністр соцполітики Андрій Рева розповів про умови нової угоди за програмою МВФ в режимі stand by

МВФ і банківський закон: екс-міністр вказав на несподваний момент

У новій програмі співпраці з МВФ немає вимоги про ухвалення закону про банки, заявив ексміністр соцполітики Андрій Рева в ефірі каналу "Україна 24".

"У мене є сумніви. Коли ми говорили про програму розширеного кредитування, то МВФ виставив жорсткі вимоги, так звані маяки, без виконання яких фінансування неможливе, і ось серед цих маяків була земельна реформа і банківський закон. Сьогодні, коли вони переходять на stand by, умови поки що ніхто не озвучив, вони будуть простішими, ніж за програмою розширеного фінансування. І ось, наскільки мені відомо, серед тих законопроєктів, які потрібно прийняти, антиколомойського закону немає. На сьогоднішній день не підписаний меморандум з МВФ, і, відповідно, не прописані умови надання кредиту", — сказав він.

Водночас, народний депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук спростувала твердження Реви, пославшись на слова міністра фінансів Сергія Марченка та представника України в МВФ Владислава Рашкована.

Читайте також

Раніше в "Слузі народу" заявили, що очікується банкопад в Україні через скандальний закон, ухвалення якого поміж інших умов вимагав МВФ для надання Україні кредиту.

Крім того, народний депутат від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук раніше спрогнозувала, що закон про банки до середини травня буде ухвалений і підписаний президентом

Джерело Україна 24 Теги