Як зміняться ціни на авто після карантину — експерт дав відповідь

Гендиректор асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко розповів про стан ринку під час карантину і про те, як зміниться попит на авто

Як зміняться ціни на авто після карантину — експерт дав відповідь

Що відбувалося з автомобільним ринком під час карантину і що зміниться в майбутньому, розповів гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Люди купували машини, але в основному шляхом генеральної довіреності - коли людина виписує покупцю довіреність представляти свої інтереси. Але ця схема досить небезпечна, тому що продавець залишається власником автомобіля. Він може, наприклад, померти, і з'являться спадкоємці; або розлучитися, і дружина зажадає розділу, і так далі. Зараз не думаю, що буде проблема з реєстрацією. Дійсно, буде велика завантаженість сервісних центрів МВС, тому що накопичився відкладений попит, але потихеньку, думаю, впораються. Там електрона чергу, тому не буде натовпів", — розповів він.

Назаренко розповів, як зміниться попит і ціни на автомобілі найближчим часом.

"Я прогнозую збільшення попиту. Якщо подивитися на Європу, то там були такі люди car-free, які вважали за краще громадський транспорт і боролися за екологію. Але зараз навіть такі люди купують собі авто, тому що громадський транспорт небезпечний під час пандемії. Що до цін , я думаю, що на б/у машини ціни можуть трохи впасти, але на нові авто ціни не зміняться", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко розповів в ефірі "Україна 24", який сегмент товарів є найпопулярнішим у українців.

Джерело Україна 24 Теги