Зміна програми МВФ: банкір назвав наслідки для України

Рішення Фонду може відбитися на українських реформах

Зміна програми МВФ: банкір назвав наслідки для України

Рішення Міжнародного валютного фонду змінити програму кредитування України з трирічної на півторарічну не несе для України додаткових фінансових ризиків.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" інвестиційний банкір Сергій Фурса.

"Цього критичного 2020 року це не впливає на об'єми фінансування. Тому це додаткових фінансових ризиків для України не несе. Що нас може турбувати, що замість структурних реформ буде просто програма stand-by. Тобто ми не зробимо структурних реформ і не станемо краще. Це, звісно, має нас хвилювати", - заявив Фурса.

Читайте також

Інвестиційний банкір такж спрогнозував позитивну реакцію МВФ на ухвалення Верховною Радою України "антиколомойського закону".

"Ми вже почули заяву від Європейського союзу, який привітав нас з ухваленням цього законопроекту. Тому і від МВФ буде позитивна реакція", - зазначив він.

За словами Фурси, тепер МВФ "проходитиме бюрократичні речі", щоб за 2-3 тижні підготувати засідання правління, де буде офіційно ухвалено рішення про нові кредити для України.

Нагадаємо, Верховна Рада 13 травня ухвалила "антиколомойський закон" у другому читанні. Це рішення підтримали 270 нардепів. "Антиколомойський закон" відкрив Україні шлях для подальшої співпраці з МВФ.

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") розповів в ефірі "Україна 24", що законопроект про банки дозволить Україні забезпечити стабільність курсу гривні і всіх соціальних виплат.

Джерело Україна 24 Теги