В "Слузі народу" зробили перший крок по забороні електроенергії з Росії

Депутат від "Слуги народу" подав законопроект про заборону імпорту електроенергії з Росії та Білорусі

В "Слузі народу" зробили перший крок по забороні електроенергії з Росії

Україна має використати нинішню кризу як можливість захищати власні підприємства, зокрема, заборонивши імпорт електроенергії з Росії та Білорусі на користь вітчизняного виробника. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив народний депутат від “Слуги народу” Сергій Нагорняк.

“Одна з головних галузей – енергетика. Я подав законопроект до Верховної Ради про заборону імпорту електроенергії з Росії та Білорусі. Ми в першу чергу маємо захищати власні ринки, власного товаровиробника. Можливо ця криза підштовхне нас до того, щоб ми захищали власного виробника і займалися просуванням нашого виробника на іноземні ринки, щоб Україна не була споживачем”, – наголосив депутат.

За його словами, на минулому тижні перший крок до цього зробив український уряд, коли запровадив мито на імпорт електроенергії з Білорусі.

“Другий крок, я подав законопроект про повну заборону імпорту, для того щоб захистити вітчизняного виробника, тому що у нас споживання впало у зв'язку з кризою: метро стоїть, більшість галузей стоять, а електроенергія у нас у профіциті на сьогоднішній день”, – зазначив Нагорняк.

Теги