Як стати на облік на біржі праці - експерт пояснила тонкощі

Що потрібно робити, якщо людина хоче зареєструватися на біржі праці, і коли починаються виплати

Як стати на облік на біржі праці - експерт пояснила тонкощі

Як правильно ставати на біржу праці та що робити, якщо не надходять виплати по безробіттю, розповіла адвокат Асоціації представників малого та середнього бізнесу Києва Вікторія Тютюнникова в ефірі каналу "Україна 24".

"Перший крок – це звичайне звернення на свою біржу праці, у цієї людини має бути свій виконавець, з ким вона працює щодо своїх виплат. В першу чергу, треба звернутися до виконавця із заявою або зверненням, чітко обмалювавши ситуацію, яка склалася. Далі, якщо немає від нього ніякої реакції, потрібно скаржитися. Взагалі затримок не має бути. Зворотну реакцію від біржі працю людина має отримати в той же місяць, коли вона звернулася із заявою і стала на облік", — сказала вона.

Адвокат розповіла, як саме і куди подавати документи.

"Обов’язково раджу звертатися (щоб стати на облік на біржі праці – ред.) тільки в письмовому вигляді, бажано подавати всі заяви у двох екземплярах. Один подається безпосередньо до органу, біржі праці, наприклад, а на інший ви отримуєте позначку, що вашу заяву прийняли. І цей екземпляр зберігається як підтвердження того, що дійсно особа зверталася з цим питанням", — сказала вона.

Читайте також

Раніше Тютюнникова розповідала, що робити при проблемах з виплатами пенсіонерам під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги