Фесенко про карантин в Україні: "Рік буде складним"

Органи влади намагаються мінімізувати негативні наслідки для таких видів бізнесу, як: туризм, розважальні послуги та інші

Фесенко про карантин в Україні: "Рік буде складним"

Економічна ситуація у світі така, що не тільки карантин, а і сама пандемія викликали глобальну економічну кризу, яка відображатиметься і на стані української економіки.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив політолог Володимир Фесенко.

“Рік буде важким, складним. Органи влади зараз намагаються мінімізувати негативні наслідки, які по деяких галузях безумовно будуть потужними. По тих, які припинили роботу: туризм, розважальні послуги та інші. Я думаю, через 1-1,5 місяця карантинні заходи будуть пом'якшуватись, а потім – припинені”, – наголосив експерт.

Нагадаємо, в Україні до 3 квітня діє карантин через поширення коронавірусу СOVID-19. 16 березня уряд тимчасово зупинив роботу метрополітенів по всій країні, а також скасував залізничне, автобусне та авіасполучення між містами та областями України.

Міський транспорт перевозить лише працівників стратегічних сфер — медиків, правоохоронців, працівників ЖКГ, продавців продуктових магазинів — і виключно за спеціальними перепустками. Скасовано масові заходи, не працюють кафе, ресторани, ТРЦ, розважальні заклади.

Теги