Багато грошей осідає в кишенях - ексміністр про проблеми "Укрзалізниці"

Володимир Омелян розкритикував відомство за корупцію та неефективність

Багато грошей осідає в кишенях - ексміністр про проблеми "Укрзалізниці"

Ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі каналу "Україна 24" назвав головні проблеми "Укрзалізниці" і оцінив дії відомства під час карантину.

"Дуже шкода, що за час карантину, коли можна було зробити максимальну кількість ремонтних робіт із модернізації рухомого складу, випустити більше на колії – цього зроблено не було. Навіть Київ стартував із запізненням запуску приміського руху, бо була неготовність", - підкреслив він.

Читайте також: "Укрзалізниця" виходить з карантину: прогноз щодо цін на квитки

Омелян також вважає, що з коштами в УЗ "безумовно, величезні проблеми".

"І, на жаль, ми не бачимо поступу "Укрзалізниці" у боротьбі з корупцією, так само і з ефективністю нинішнього керівництва. Це, знаєте, вже така вічна легенда: коли ти кажеш "Укрзалізниця", всі хапаються за голову і кажуть – "Боже, що там тільки не робиться". На жаль, це показово – величезна кількість грошей осідає в кишенях, замість того щоб бути інвестованими в пасажирські і вантажні перевезення", - сказав ексміністр.

Нагадаємо, раніше політичний експерт Олександр Солонтай в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що на "Укрзалізницю" очікують великі збитки.

Джерело Україна 24 Теги