У "Слузі народу" пообіцяли власникам офшорів неприємний сюрприз

Не буде офшорних юрисдикцій, де можна анонімно зареєструвати компанію, заявив Давид Арахамія

У "Слузі народу" пообіцяли власникам офшорів неприємний сюрприз

Україна незабаром отримає прямий доступ до податкових баз інших країн й інформацію про своїх громадян, які мають офшори.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Нардеп зазначив, що ухвалений Верховною Радою законопроєкт №1210 щодо змін у Податковий кодекс покликаний запобігати виведенню грошей в офшори.

"Це законопроєкт №1210. Нам казали, що він скандальний – більшість цього законопроєкту полягає в деофшоризації. Коли ви виводите прибутки на офшор, то ви контрольована іноземна компанія. І якщо ви щось виводите, ви все одно маєте сплатити податок на дивіденди в Україні. Таким чином ми сподіваємося дуже багато грошей привести до країни", - сказав Арахамія.

Популярні відео

Читайте також: Арахамія розповів, як "тиснув" на звільненого голову НБУ

За словами нардепа, через рік Україна матиме прямий доступ до податкових баз інших країн, і тоді буде відомо, хто з українців має офшори.

"Фактично ми зробили перехідний період на 1 рік – і люди повинні розуміти, що не буде цих офшорних юрисдикцій, де ви можете анонімно зареєструвати компанію і держава про це не знатиме", - додав він.

Нагадаємо, глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, чи розпустить президент Володимир Зеленський Верховну Раду.

Джерело Україна 24 Теги