Що чекає на економіку України восени: політексперт дав тривожний прогноз

Україна може не дочекатися нового траншу від МВФ, вважає Дмитро Співак

Що чекає на економіку України восени: політексперт дав тривожний прогноз

Восени Україну чекає нове урізання доходів держбюджету. При цьому Міжнародний валютний фонд може залишити Україну без чергового траншу кредиту.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" політичний експерт Дмитро Співак, коментуючи плани уряду щодо впровадження в Україні накопичувальної пенсійної системи з 2021 року.

"Пенсійний фонд каже: у нас грошей немає, і далі здійснює непрофесіоналізм. "У нас грошей немає, тому виплати будуть під питанням, тому з 2021 року ми почнемо формувати нову пенсійну систему". Як можна в період кризи, коли діра в Пенсійному фонді під 180 млрд, коли баланс працюючих і непрацюючих має негативне сальдо, коли надходження ЄСВ зменшується - переходити на якісь нові системи? Банківська система готова до цього? Ні. Соціально-фінансова система готова? Ні", - заявив він.

Читайте також: "Наркотик для України": Тимошенко жорстко висловилася про кредит МВФ

У зв'язку з цим експерт озвучив песимістичний прогноз:

"Восени на нас чекає черговий секвестр бюджету. Грошей від МВФ, другої його частини, немає, тому що Україна не виконує частину своїх зобов'язань", - сказав Співак.

Популярні відео

Нагадаємо, економіст Григорій Кукурудза в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, що у 2020-2021 році Україну чекають проблеми з державним боргом.

Джерело Україна 24 Теги