"І так вистачає проблем": депутатка розкритикувала ідею про тарифи на електрику

Народна депутатка розповіла, чому зараз не можна підвищувати тарифи на передачу електроенергії

"І так вистачає проблем": депутатка розкритикувала ідею про тарифи на електрику

Ідею Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), про підвищення удвічі тарифу на послуги з передачі електричної енергії прокоментувала в ефірі телеканалу "Україна 24" позафракційна нардепка Вікторія Гриб.

"Ініціатива виходить з НКРЕКП. Ми про це дізналися в першу чергу від пана Тарасюка, який на засіданні антикризового штабу розповів про те, що для того, щоб зараз виконувати умови меморандуму з інвесторами зеленої енергетики, необхідно просто підняти тариф на передачу для всієї іншої промисловості – і тоді в них будуть кошти. Але мені здається, це абсолютно невірний підхід, тому що можна завжди знаходити інші механізми та не навантажувати зараз нашу промисловість, тому що у промисловості й так зараз вистачає проблем", — сказала вона.

Популярні відео

Читайте також Енергосистема України дешевша, ніж грузинська - Саакашвілі здивував заявою

Гриб розповіла, які негативні наслідки матиме підвищення тарифів.

"Ми ж розуміємо, що металургійний комплекс сьогодні залежить не тільки від України, а вони виходять якраз на світові ринки. І завдяки тому, що ціни на продукцію дуже впали, це виробництво є абсолютно не конкурентоспроможним на ринку безпосередньо світовому. Якщо ще будуть підійматися тарифи, то, на превеликий жаль, вони будуть змушені скорочувати своє виробництво, а це означає втрата робочих місць тощо.

Ми говоримо про те, що є механізми, які зможуть допомогти сьогодні сплачувати виробникам зеленої енергетики, але не за рахунок промисловості", — сказала вона.

Раніше нардеп Муса Магомедов розповідав, що підвищення тарифу "Укренерго" на передачу електроенергії матиме катастрофічні наслідки для української економіки.

Джерело Україна 24 Теги