Ляшко: Завдання влади – не землею торгувати, а забезпечити доступний хліб

Замість того, щоб перетворювати землю на товар, товаром має бути перероблена продукція, яка вирощується на цій землі

Ляшко: Завдання влади – не землею торгувати, а забезпечити доступний хліб

Закон про ринок землі, ухвалений 30 квітня Верховною Радою, фактично позбавляє українців права власності на землю. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«Те, що вчора проголосувала Рада, це мародерство. Під покровом ночі протягнули закон, який фактично позбавляє українців їхньої власності на землю. Це ваучерна приватизація номер два. Коли в 90-ті нам пороздавали ваучери, і ми по сьогоднішній день чекаємо дивідендів. Те саме буде з землею. Сьогодні продавати землю в умовах, коли вона нічого не коштує, і фактично перетворювати землю на товар замість того, щоб товаром була перероблена продукція, яка вирощується на цій землі...”, – наголосив Ляшко.

За його словами, торгувати треба не землею, а продукцією агропереробки, навіть не зерном.

“За останній час з України почали вдвічі більше вивозити зерна. Зараз зросте ціна на хліб. Я звернувся до уряду з проханням заборонити вивозити зерно з України. Тому що ми бачимо прогноз врожаю на цей рік: на 10-30% буде менший врожай, ніж минулого року. І це буде використано для того, щоб росли ціни на хлібобулочну продукцію. Тому завдання влади — не землею торгувати, а зробити все, щоб забезпечити людей доступним хлібом і відновити агропереробку, фермерський клас у селі”, – зазначив політик.

Нагадаємо, ухвалення закону про ринок землі було одним з вимог МВФ для отримання Україною кредиту. Закон було ухвалено в ніч на вівторок 31 березня.

Теги