Уряд має інвестувати у видобуток українського вугілля – Ляшко

Уряд повинен відмовитись від планів закриття шахт і скорочення робочих місць українських шахтарів

Уряд має інвестувати у видобуток українського вугілля – Ляшко

Уряд повинен негайно видати постанову, щоб заборонити постачання в Україну російської і білоруської електроенергії, а також інвестувати у видобуток власного вугілля, газу та електроенергії. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

”У нинішніх умовах купувати імпортну електроенергію – це вбивати робочі місця українців. Що треба робити? Відповідальна влада повинна негайно призначити міністра енергетики, щоб проводити політику захисту вітчизняної енергетики. Уряд повинен відмовитись від планів закриття шахт і скорочення робочих місць українських шахтарів та енергетиків, а навпаки зробити все, щоб шахти працювали і люди мали роботу”, – наголосив Ляшко.

За його словами, нагальним питанням для уряду має стати заборона постачання в Україну російської і білоруської електроенергії.

“Крім того, треба інвестувати у видобуток власного вугілля, газу, електроенергії – і є повна можливість зробити Україну енергонезалежною країною, припинити купувати імпортні електроносії і зберегти робочі місця”, – зазначив політик.

Раніше в ефірі телеканалу “Україна 24” народний депутат від “Слуги народу” Сергій Нагорняк заявив, що Україна має використати нинішню кризу як можливість захищати власні підприємства, зокрема, заборонивши імпорт електроенергії з Росії та Білорусі на користь вітчизняного виробника. 

Теги