Ціна на газ і кількість субсидій зміняться: подробиці від експерта

Рівень тих, хто сплачує за комуналку, коливатиметься на позначці 95%

Ціна на газ і кількість субсидій зміняться: подробиці від експерта

Координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм громадської мережі “Опора” Тетяна Бойко в ефірі телеканалу “Україна 24” розповіла, наскільки зміниться ціна на газ для населення та чи збільшиться кількість людей, які потребуватимуть субсидій.

“Якщо ми подивимося, наскільки зросла ціна на газ, то вона впала вдвічі фактично з початку 2019 року. Тобто зараз ми маємо тенденцію до зростання, але я думаю, воно буде дуже нескоро і повернеться до рівня 2018 або 2017 року”, - заявила експертка.

Читайте також: Це європейська практика — нардеп про скандальну особливість платіжок за газ

Вона також, пояснила, чи призведе падіння доходів людей до того, що доведеться збільшувати кількість субсидіантів.

“Кількість субсидіантів може зрости, але це не буде якесь суттєве зростання. І рівень тих, хто сплачує за комуналку, коливатиметься на позначці 95%. Навіть з цих 5% ще 80% можуть платити, якщо з ними б підприємства проводили правильну роботу зі збору платежів. Тому що є люди, яким треба допомогти укласти договір про реструктуризацію заборгованості. Мова іде про сервісний підхід, коли водоканал, Теплокомуненерго, газові компанії будуть вважати споживача клієнтом”, - зазначила Бойко.

Читайте також: Можете оскаржити платежі в суді: депутат про незадовільну послугу ЖКГ

З 1 серпня в Україні запрацював ринок газу для населення. Що це дасть споживачам, розповів в ефірі "Україна 24" народний депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко.

Джерело Україна 24 Теги