"5 тисяч не гроші": Ляшко розповів, якою має бути мінімальна зарплата

Лідер Радикальної партії вважає, що скликати позачергове засідання парламенту заради підвищення мінімальної зарплати на 200 грн - "це смішно"

"5 тисяч не гроші": Ляшко розповів, якою має бути мінімальна зарплата

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що збільшення мінімальної зарплати, яку хочуть підвищити нардепи з ініціативи президента Володимира Зеленського, недостатнє.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"25 серпня парламент збирається на позачергову сесію, де єдине питання, наскільки відомо, - збільшення мінімальної зарплати на 200 гривень, з 1 вересня - 5 тисяч гривень. Це смішно - зібрати позачергове засідання, щоб на 200 гривень підняти зарплату", - сказав лідер Радикальної партії.

Читайте також: Будемо брати в борг — банкір вказав на ризики підвищення мінімальної зарплати

На думку політика, "5 тисяч гривень - не гроші".

"Що таке 5 тисяч гривень? Це взагалі за сьогоднішніми мірками не гроші. Три роки тому це були гроші, сьогодні вже ні. Більш того, з тих 200 гривень 20% потрібно віддати на податки. Реальне підвищення - 150 гривень. Це принизливо", - сказав Ляшко.

Читайте також: На всіх грошей не вистачить — ексміністр про підвищення зарплат медикам

Він також поділився своєю думкою про те, скільки має складати реальна мінімальна зарплата.

"Я не бачу нічого поганого в тому, що президент ініціює підвищення зарплати, питання - на скільки? Мінімальна зарплата, оцінки Мінсоцполітики, прожитковий мінімум, витрати, інфляція - все це взяти разом, і, виходячи з цього, мінімальна зарплата повинна бути 8 тисяч гривень", - сказав Ляшко.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" радник президента України Олег Устенко розповів, чи позначиться збільшення мінімальної заробітної плати на курсі валют.

Джерело Україна 24 Теги