Робота під час карантину: експерт назвала найбільш популярні вакансії

На сайты з пошуку роботи є більше 1000 пропозицій для людей, які можуть працювати з дому, не порушуючи карантин

Робота під час карантину: експерт назвала найбільш популярні вакансії

Найбільш популярною під час карантину через розповсюдження коронавірусної інфекції стала професія кур'єра. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” розповіла експерт сайту з пошуку роботи Тетяна Пашкіна.

“Найбільш затребувані професії зараз – це кур'єри, вакансій стало майже в два рази більше. Є багато вакансій для операторів і касирів автозаправочних станцій. Також потрібні люди в супермаркети: касири, мерчандайзери, працівники складів, менеджери з продажу продуктів харчування. Наразі також є вакансії по прораб/бригадир/постачальник та інші робітничі спеціальності – більше 500 пропозицій”, – наголосила експерт.

За її словами, якщо хтось не погоджується на таку роботу, є варіанти працювати віддалено: є більше 1000 пропозицій для людей, які можуть працювати з дому, не порушуючи карантин.

Нагадаємо, 3 квітня прем'єр-миністр України повідомив про посиелння карантинних заходів. Зокрема, вводиться обов'язкова обсервація на 14 днів всіх, хто прибуває в Україну, а також заборона пересуватися по вулиці більше ніж двох осіб, якщо вони не супроводжують дітей.

Теги