Пенсії для жителів ОРДЛО: в Кабміні зробили важливе роз'яснення

Олексій Резніков вважає, що пенсії повинні отримувати всі, "де б вони не жили"

Пенсії для жителів ОРДЛО: в Кабміні зробили важливе роз'яснення

Пенсіонери, які проживають на окупованих територіях Донбасу і не мають можливості перетнути КПВВ через карантин, будуть отримувати пенсії, навіть якщо їхні картки Ощадбанку вже прострочені.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Коментуючи проблему пенсій для жителів ОРДЛО, він заявив:

"На сьогодні рішенням уряду ми зняли обмеження про 60 днів до того, як не буде завершений повністю карантин. Мало того, ми чітко написали в постанові уряду, що після завершення карантину ще два місяці в спокійному режимі люди матимуть можливість провести верифікацію свого стану, що вони є пенсіонерами, підкреслюю, пенсіонерами, які є внутрішньо переміщеними особами. За рішеннями попередніх складів уряду, пенсію отримують внутрішньо переміщені особи, навіть якщо вони проживають тимчасово на тимчасово окупованих територіях".

За його словами, питання забезпечення пенсіями всіх, "хто свого часу дійсно чесно заробив цю пенсію, проживає на окупованих територіях і не з'явився в цей час" – це питання прийняття окремого рішення.

Читайте також: "Війна не скінчиться": Резніков пояснив слова Зеленського про Донбас

Популярні відео

Як наголосив віцепрем’єр, його особиста позиція, "що всі люди, які заробили пенсію своїм трудом і відраховували пенсійні заощадження, де б вони не жили – повинні отримувати цю пенсію".

"Чому це не відбувається? Сьогодні дійсно є обмеження. Але ми працюємо з Ощадбанком. Сьогодні Ощадбанк зробив повідомлення, що всі картки Ощадбанку, на яких накопичення відбувається, термін їхньої дії, навіть якщо вони прострочені, продовжується до 2021 року. Тобто пенсіонери, які не мають можливості перетнути КПВВ через карантинні обмеження й не можуть отримати нову картку, можуть не переживати, всі їхні заощадження на тих карточках залишаються" - сказав Резніков.

Читайте також: Скасування виборів на Донбасі: міністр назвав причину

Нагадаємо, раніше радник міністра соціальної політики Микола Шамбір в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував скарги переселенців з Донецька і Луганська на складнощі з переоформленням пенсій на підконтрольній Україні території.

Джерело Україна 24 Теги