Відтермінування введення касових апаратів: експерт оцінив шанси ФОПів на успіх

Політолог Сергій Биков розповів, чим можна допомогти бізнесу при введенні РРО

Відтермінування введення касових апаратів: експерт оцінив шанси ФОПів на успіх

Представники бізнесу просять на рік відкласти введення обов'язкових касових апаратів. Чи вийде у них домогтися цього, розповів політолог Сергій Биков в ефірі каналу "Україна 24".

"Швидше за все, представникам ФОПів (фізичних осіб-підприємців — ред.) не вдасться знайти спільну мову з народними депутатами. Я вважаю, що депутати не підуть на великі поступки підприємцям, і це правильно, хоч і неприємно це чути. Якщо сьогодні відтермінувати введення РРО (реєстратори розрахункових операцій - ред.) для всіх категорій малого та середнього бізнесу, це призведе до того, що податки не будуть платитися, і бізнес й далі перебувати в тіні та не виходитиме на світло", — сказав він.

Читайте також: Протести під Радою і сутички з поліцією: в Авакова повідомили нові деталі

Популярні відео

Експерт розповів, що можна зробити, щоб підтримати бізнес.

"РРО потрібно вводити, але паралельно треба знизити податкове навантаження на деякий час, наприклад, на час карантину, а потім поступово його знову підвищувати, щоб всі споживачі, коли купують товари чи отримують послуги, мали фіскальний чек і могли якось захистити себе", — сказав він.

Нагадаємо, 17 листопада біля будівлі Верховної Ради підприємці протестували проти введення касових апаратів. Їхня вимога - відкласти введення обов'язкових РРО.

Верховна Рада не змогла проголосувати за законопроєкт №4313-д про відтермінування касових апаратів для фізичних осіб-підприємців, за основу документ підтримали 17 нардепів. Документ передбачає відтермінування обов'язкового використання касових апаратів до 1 січня 2022 роки для платників єдиного податку 2-4 груп, за винятком ризикових галузей.

Джерело Україна 24 Теги