Зміни в держбюджет: Милованов розповів, коли лікарні отримають гроші

Екс-міністр прокоментував створення спеціального фонду для боротьби з коронавірусом

Зміни в держбюджет: Милованов розповів, коли лікарні отримають гроші

Після створення в Україні фонду для боротьби з коронавірусом медичні заклади в регіонах зможуть оперативно отримувати гроші на свої потреби.

Про це в ефірі "Україна 24" розповів голова Мінекономіки (2019-2020) Тимофій Милованов.

На питання, коли медзаклади отримуватимуть гроші після виділення з центру, ексміністр відповів:

"Це може бути і впродовж дня. Наприклад, в грудні, коли у нас був останній день, щоб провести платежі підтримки сільськогосподарським виробникам, то ми за день провели 100 тисяч платіжок. Тому в теорії і інколи на практиці можна за один день. Я думаю, що питання не в платіжних системах чи банківських операціях – це більше питання в бюджетному процесі, на юридичному рівні, на виділення грошей, на отримання всіх дозволів тощо".

"Якщо немає грошей в бюджеті взагалі, то потрібно бюджет змінити. То це можна інколи і рішення парламенту чекати. Тут важливо, щоб Рада швидко реагувала і уряд швидко реагував. Це залежить від ситуації конкретної. Частково лікарні фінансуються місцевими громадами, владою. Це ще залежить, чи є в них податки, надходження", – додав Милованов.

Нагадаємо, Верховная Рада на позачерговому засіданні 13 квітня розгляне зміни до державного бюджету і створення спеціального фонду для боротьби з коронавірусом COVID-19.

Теги