Заберуть гроші у вчителів - в "Голосі" розповіли, хто постраждає через новий бюджет

Змінами до держбюджету забираються кошти на сільські школи, перекваліфікацію лікарів, а правоохоронцям фінансування не урізають

Заберуть гроші у вчителів - в "Голосі" розповіли, хто постраждає через новий бюджет

Народний депутат з фракції «Голос» у Верховній Раді Кіра Рудик в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла, чому її фракція не голосувала за зміни до державного бюджету.

"Зміни до бюджету не можна підтримувати. По-перше, вони несправедливі, тому що там забираються гроші у сільських шкіл, вчителів, у перекваліфікації лікарів, але не забираються у обслуговування Офісу президента, МВС. Тобто держава замість того, щоб інвестувати в технології, своїх громадян – інвестує в силовиків. По-друге, цей бюджет не має ніякого сенсу, оскільки він нереалістичний. Влада не може забезпечити його фінансову підтримку, він складений з розрахунку, що ми отримуємо кредити МВФ та інших міжнародних організацій, але отримати його можемо тільки проголосувавши за закон про банки, який сьогодні навіть не було винесено в залу. Тобто він базується на грошах, які нам поки ніхто не дав, і на незбалансованих видатках”, – зазначила політик.

Нагадємо, 30 березня Верховна Рада не підтримала запропоновані урядом зміни до державного бюджету. Відповідний законопроект підтримали менше від необхідної кількості народних депутатів.

Теги