Треба покарати тих, через кого Україна опинилася енергозалежною - нардеп

Депутат вважає, що експорт електроенергії призведе до катастрофи

Треба покарати тих, через кого Україна опинилася енергозалежною - нардеп

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко в ефірі каналу "Україна 24" поділився своїм баченням ситуації в енергопромисловому комплексі.

"Якщо закриється шахта, а вона є містообразуючою, місто залишиться без роботи, податків - це локальна катастрофа. Але нас чекає катастрофа національного масштабу, тому що без потужностей генеруючих балансуючих компаній, тобто теплової генерації "Центренерго" і ДТЕК, не буде енергосистеми, не буде електрики в дротах. Тому це не просто локальна проблема Павлограда, це проблема економіки і взагалі проблема існування країни Україна", - сказав Кучеренко.

На думку депутата, Україна може бути незалежною, в країні вистачає шахт, вугілля, зайвих потужностей для геренаціі і експорту енергії.

"Але завдяки політиканам ми перетворилися на залежну країну - і ми імпортуємо цю енергію з Білорусі та Росії. Це катастрофа. Треба називати імена і карати публічно. Це пан Герус однозначно", - сказав депутат.

Нагадаємо, раніше гендиректор ДТЕК "Енерго" Дмитро Сахарук заявив, що Україні загрожують віялові відключення електроенергії після зупинки найбільших вугільних підприємств країни.

Теги