Субсидія на електроенергію: експерт пояснив, що потрібно для отримання

Майже третина українських домогосподарств використовує електроенергію для опалення

Субсидія на електроенергію: експерт пояснив, що потрібно для отримання

Міністерство соціальної політики доручило облдержадміністраціям розглянути питання надання субсидії громадянам, які використовують електроенергію для індивідуального опалення.

Про порядок надання субсидій на електроенергію розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Максим Білявський.

"Для отримання такої субсидії потрібно технічне підтвердження обладнання, яке використовує електроенергію для опалення. Коли громадяни або споживачі встановлювали таке обладнання, вони брали технічні умови на підключення такого обладнання до електромережі будинку. За наявності технічних умов або документа, який засвідчує збільшення потужності підключення, будуть надані субсидії", - повідомив Білявський.

Читайте також: Найвищі у світі ціни за комуналку: жителі Західної Європи розповіли про тарифи

Експерт додав, що в цілому в Україні близько 30% домогосподарств, або 450 тис., використовують електроенергію для виробництва теплової енергії.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні було скасовано пільгову ціну на світло 90 копійок за перші 100 кіловатів, споживачі наразі сплачуватимуть 1,68 грн за кіловат, скільки б не накрутив лічильник.

 

Джерело Україна 24 Теги