У Мінфіні розповіли, чи буде перегляд програми субсидій

Ми зараз здійснюємо поточну верифікацію тих, хто вже отримує субсидії, зазначив міністр

У Мінфіні розповіли, чи буде перегляд програми субсидій

Міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що коштів, виділених на субсидії, достатньо до кінця опалювального сезону.

«Ми заклали таку ж суму коштів, як і в 2020 році. Ніхто їх не зменшував. Де-факто були зміни бюджету, і ті кошти, які були зекономлені, були використані на інші напрямки. Для нас принципове питання, чи потрібно шукати (кошти на субсидії - ред.), тому що зараз у нас ще січень не закінчився, а вже всі чогось шукають. Шукати потрібно, коли дійсно для цього є передумови. 36,6 млрд - достатньо коштів, щоб закінчити цей опалювальний сезон і зрозуміти, чи є необхідність у наступному опалювальному сезоні порушувати питання про перегляд програм субсидій», - зазначив міністр.

Читайте також: "Це масове явище": ексміністр пояснив, чому в українців забирають субсидії

Він наголосив, що наразі немає необхідності переглядати програму субсидій, оскільки коштів більш ніж достатньо.

«Ми зараз здійснюємо поточну верифікацію, мається на увазі тих, хто вже отримує субсидії, виплати, пільги, держдопомогу, пенсійні виплати. Це автоматичний процес, який не впливає на громадян. Ніхто нікого не буде додатково перевіряти. Умовно кажучи, громадянин отримує виплати, але з'ясовується, що він на них не має права претендувати, тому що у нього, наприклад, покупка автомобіля. Ми за справедливість», - заявив Марченко.

Читайте також: Найвищі у світі ціни за комуналку: жителі Західної Європи розповіли про тарифи

Раніше провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Максим Білявський розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що потрібно для отримання субсидії на електроенергію.

 

 

Джерело Україна 24 Теги