Пенсіонерам в Україні дадуть "бонус" у зв'язку з карантином

Доплати також передбачені для отримувачів соцдопомоги

Пенсіонерам в Україні дадуть "бонус" у зв'язку з карантином

У зв'язку з карантином, введеним через коронавірус, пенсіонери 3 квітня отримають одноразові доплати по 1 000 гривень, також доплати заплановані для отримувачів соціальної допомоги.

Про це на брифінгу розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна.

За її словами, доплати отримають ті пенсіонери, пенсія яких становить менше 5 000 гривень.

"Таких пенсіонерів у нас більше 10 мільйонів. Таку ж виплату отримають понад 4 тисячі отримувачів соціальної допомоги... Це люди, які мають інвалідність з дитинства, це діти з інвалідністю та отримувачі соціальних пенсій", - заявила Лазебна.

Лазебна також розповіла, що в травні буде проведена індексація пенсій, в її рамках для 7 млн ​​чоловік пенсії підвищать на 11%, а 1,5 млн осіб отримають ще й надбавку.

"Також з травня ми встановлюємо доплату до пенсії півтора мільйонам пенсіонерів, яким виповнилося 80 і більше років. Це буде щомісячна надбавка до пенсій в розмірі 500 гривень", - заявила Лазебна.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" старший економіст Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Володимир Дубровський заявив, що ініціатива про видачу допомоги пенсіонерам - не найвдаліший крок в ситуації з карантином, так як літні люди повинні залишатися вдома.

Теги