"Це тільки початок": нардеп дав прогноз щодо зростання цін в Україні

"Слуга народу" Мар'ян Заблоцький пояснив, як ситуація у світі впливає на українську інфляцію

"Це тільки початок": нардеп дав прогноз щодо зростання цін в Україні

В Україні в найближчі місяці очікується зростання інфляції, хоча гривня відносно долара сьогодні зміцнюється.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від "Слуги народу" Мар'ян Заблоцький. За його словами, це обумовлено ситуацією на зовнішніх ринках.

"У нас спостерігається доволі серйозна інфляція щодо всіх видів товарів... Я думаю, що, на жаль, це лише початок… У нас дуже різко зросла ціна на нафту, на зерно, а також зросли ціни на деякі товари, які ми експортуємо. Наприклад, на залізну руду, якої ми експортуємо дуже багато, зросли у 2,5 раза лише за декілька місяців. Це зараз допомагає гривні триматися. Але я думаю, що в найближчі місяці на нас чекає серйозний інфляційний тиск – не тільки в Україні, але й по всьому світу", - впевнений нардеп.

Читайте також: Ціни на харчі в Україні: названі продукти, які подешевшають

Заблоцький також зауважив, що за таких обставин, як зараз, у гривні є більше підстав для зміцнення.

"Ростуть дуже сильно ціни на залізну руду і зерно, ще швидше ростуть на нафту. Це більше вказує на можливе укріплення чи стабільність гривні. Проблема в тому, що ціна на зерно в Україні така сама, як і в усьому світі. А зерно – це 80% собівартості м'яса і молока, зерно – це половина собівартості хліба. Цього року це буде відчутно", - попередив "слуга народу".

Читайте також: Несе велику шкоду здоров'ю - українцям розповіли про продукт з небезпечним "сюрпризом"

Раніше економічний експерт Олег Пендзин в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як зміняться ціни на продукти з "борщового набору".

Джерело Україна 24 Теги