Все робити "по-білому" - нардеп дав важливу пораду українцям

В Україні посилять контроль над витратами громадян

Все робити "по-білому" - нардеп дав важливу пораду українцям

Податкова амністія і введення нульової декларації - це підготовка до запуску в Україні загального декларування доходів. У цих умовах бізнес і громадяни повинні привчатися до "білих" зарплат і податків.

Про це розповів в ефірі програми "Зворотний зв'язок" на телеканалі "Україна 24" позафракційний народний депутат Муса Магомедов.

"Фінмоніторинг посилює свій контроль над витратами громадян - це частина загальної політики держави. Часто Фінмон і банки заходять навіть за рамки законів і починають вимагати пояснення щодо сум, які менші, ніж 150 тис. грн, як раніше було, і 400 тис. грн, як зараз. Це частина загальної картинки", - зазначив Магомедов.

Читайте також: Може торкнутися кожного українця - нардеп про важливий закон

За його словами, нульова декларація для виведення коштів з тіні - "це підготовка до того, що всі українці декларуватимуть свої доходи, свої витрати".

"Тому, що можна порадити? Там, де ви працюєте, вимагайте, щоб зарплату платили "в білу". Якщо у вас свій бізнес, то привчайтесь до того, що потрібно платити все "в білу", включаючи податки", - заявив нардеп.

Нагадаємо, в законопроєкті про податкову амністію, який знаходиться на розгляді у Верховній Раді, пропонується "обілити" все майно українців - враховане, невраховане, незадекларовані доходи, всю власність. Зокрема, пропонується, щоб з 1 липня 2021 року по 1 липня 2022 року жителі України пройшли одноразове спеціальне добровільне декларування активів фізичних осіб.

Раніше народний депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев.в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав умову для зниження податків в Україні.

Джерело Україна 24 Теги