Великі зарплати і засідання на теплоході: нардеп розповів про витрати наглядової ради УЗ

Костянтин Бондарєв назвав ситуацію в "Укрзалізниці" кричущою

Великі зарплати і засідання на теплоході: нардеп розповів про витрати наглядової ради УЗ

Наглядова рада "Укрзалізниці" влаштовує виїзні засідання на теплоході, отримує мільйонні зарплати, проте не може впоратися з катастрофічними збитками компанії.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заявив народний депутат від "Батьківщини", член парламентського комітету з питань транспорту та інфраструктури Костянтин Бондарєв.

"Ситуація кричуща, який рік поспіль у нас шалена збитковість цього підприємства. Незважаючи на те, що наглядова рада в цьому складі працює 3 роки, на жаль, ми не бачимо реального документа, який буде реформувати "Укрзалізницю", а також надавати можливість вийти з цієї економічної прірви", - підкреслив нардеп.

За словами Бондарєва, на тлі кризи в "Укрзалізниці" спливають цікаві подробиці про діяльність наглядової ради:

"Наприклад, за позаминулий рік було декілька засідань наглядової ради на теплоході "Хвиля", куди закуповували кейтеринг на більше ніж 200 тис. грн і алкоголь на 400 тис. Одне таке виїзне засідання нам з вами обійшлося в понад 600 тис. грн. Хороші зарплати. Голові наглядової ради за минулий рік ми з вами заплатили понад 3,5 млн грн, тільки одній особі".

Читайте також: "П'явки на тілі залізничників": нардеп жорстко розкритикував наглядову раду "Укрзалізниці"

При цьому, стверджує депутат, саме наглядова рада "сьогодні гальмує реформи, нічого не робить третій рік".

"Сьогодні наше спілкування виглядає таким чином, що ми ставимо зрозумілі питання, чим ми можемо допомогти, а у відповідь - спам, відвантажують десятки кілограм якоїсь макулатури, а реальних ідей і документів ще не бачили. Голову наглядової ради бачили тільки через Skype і перекладача, українською він не розмовляє", - додав він.

Раніше нардеп від "Батьківщини" Костянтин Бондарєв в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував причини аварії потяга "Інтерсіті" в Запорізькій області.

Джерело Україна 24 Теги