Субсидії за новими правилами: чиновник пояснив, хто не отримає допомогу

У КМДА розповіли, скільки людей можуть залишити без субсидій

Субсидії за новими правилами: чиновник пояснив, хто не отримає допомогу

Нові правила призначення субсидій в Україні, що набувають чинності з 1 травня, спрямовані на те, щоб допомогу отримували виключно ті, хто дійсно її потребує.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" заступник директора департаменту соцполітики Київської міської державної адміністрації Максим Бученко.

"Субсидій не позбавляють. Мається на увазі, що якщо в громадянина є певна сума коштів, за яку він купує ту саму валюту, то питання, чому вони не йдуть сплачувати за комунальні послуги, а вимагають допомогу від держави… Якщо купили автомобіль за понад мільйон гривень, а при цьому кажуть, що не можуть заплатити комунальні послуги – це соціально несправедливо", - розповів Бученко.

Читайте також: Немає конкретики — експерт розкритикував механізм позбавлення субсидій

Чиновник наголосив, що субсидії – "це для соціально незахищених верств населення".

"Люди в нас почали трохи заграватися, приховувати свої видатки і розказувати про те, що ми не можемо заплатити за комунальні послуги, але при цьому ми купуємо автомобіль за 20 тисяч доларів", - сказав представник КМДА.

Також Бученко розповів, скільки людей можуть залишити без субсидій через нові правила:

"Якщо брати по Києву, то в нас зі 100 тисяч громадян, які на сьогодні користуються... Будуть 99,9 тисяч громадян, які користуватимуться. Інші - 0,1%, які не отримають".

Читайте також: Категорично неприйнятно: ексвіцепрем'єр висловився про субсидії та пенсії

Нагадаємо, з 1 травня 100% отримувачів субсидії в Україні отримуватимуть її живими грошима. Також набудуть чинності нові правила щодо тих, кому субсидії призначатись не будуть.

Зокрема, якщо отримувач субсидії має на депозитному рахунку в банку понад 100 тис. грн, купує нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тис. грн, йому субсидію не призначать. В Кабміні запевняють, що після запровадження нових правил для більшості отримувачів субсидій нічого не зміниться.

Раніше заступник директора департаменту соцполітики КМДА Максим Бученко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чи можуть українці змінити постачальника газу і не втратити при цьому субсидії.

Джерело Україна 24 Теги