Заробітчани виїжджатимуть за кордон назавжди — експерт дав сумний прогноз

Василь Воскобойник розповів, чому українці їдуть на роботу за кордон

Заробітчани виїжджатимуть за кордон назавжди — експерт дав сумний прогноз

У найближчі роки заробітчан з України за кордоном не стане менше. Про це розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24"

"Головний фактор, який підштовхує українців їхати працювати за кордон, — це велика різниця між заробітними платами в нашій країні та інших країнах, а також відсутність прогнозованого майбутнього. Люди не бачать своє майбутнє в Україні і їдуть за кордон, щоб і попрацювати, і прицінитися і зрозуміти, чи залишатися в Україні, чи виїжджати за кордон назавжди. Я думаю, що в найближчі роки, 5-10-15 років, трудова міграція не буде зменшуватися, а буде перетворюватися на еміграцію, коли люди забиратимуть свої сім'ї та залишатимуться за кордоном назавжди", — сказав він.

Читайте також: Реальне безробіття набагато вище за офіційне: експерт назвав цифри

Популярні відео

Експерт відповів на питання, які рішення потрібно прийняти Україні та Польщі, щоб українцям там легше жилося.

"Потрібно робити кроки насамперед польській стороні, тому що вона зацікавлена в тому, щоб українці соціалізувалися, не створювали свої анклави тощо. А що може зробити Україна - скопіювати досвід Румунії. Румунія зробила окрему посаду аташе з питань соціального характеру і працевлаштування своїх громадян за кордоном. Потрібно створювати окремі структури при МЗС, щоб активно допомагати українцям в несприятливих ситуаціях за кордоном ", - сказав він.

Раніше експертка з ринку праці Тетяна Пашкіна розповіла, у кого в Україні найбільші зарплати.

Джерело Україна 24 Теги