Майже всіх українців підключать до швидкісного інтернету - міністр озвучив терміни

Федоров розповів, що цього року будуть під'єднані 3 тис. населених пунктів

Майже всіх українців підключать до швидкісного інтернету - міністр озвучив терміни

95% населення України до 2023 року буде підключено до якісного інтернету. Про це в ефірі програми "Час Голованова" на каналі "Україна 24" розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За словами міністра, проведені дослідження і складено карту України з місцями, де на цей час немає підключення до швидкісного інтернету.

"Ми розуміємо реальну ситуацію, яка відбувається в Україні. Ми проаналізували, які селища, містечка не підключені до оптичного інтернету, де немає 4G. Тепер у нас є мапа країни, де ми бачимо такі плями. Цього року у нас є бюджет, щоб під'єднати приблизно 3 тис. населених пунктів, де знаходяться 6 тис. об'єктів соціальної інфраструктури й проживає понад 1 млн українців", - сказав міністр.

Читайте також: Олена Зеленська презентувала нові цифрові сервіси

Федоров спрогнозував, коли майже все населення матиме доступ до якісного інтернету.

"За останні пів року ми підключили понад 2 млн українців до 4G, і 7 млн ​​апгрейдили, поліпшили рівень з 3G до 4G. У нас є розуміння, як до кінця 2023 року досягти мети - щоб 95% населення мало доступ до якісного інтернету", - сказав Федоров.

Читайте також: "Інтернет вимкнути неможливо" — експерт про ідею СБУ і РНБО

Нагадаємо, раніше Михайло Федоров розповів, що в додатку "Дія" розробники приділяють все більше уваги користувачам старшого покоління, зокрема, для них скоро стане доступна послуга пенсія онлайн.

Джерело Україна 24 Теги