Політика Росії неадекватна — експерт оцінив загрозу нападу РФ з боку Білорусі

Російський політик розповів, яка ймовірність активної війни

Політика Росії неадекватна — експерт оцінив загрозу нападу РФ з боку Білорусі

Чи варто Україні побоюватися російських військ з боку Білорусі, розповів російський політик, громадський діяч Дмитро Гудков у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Все, що завгодно може статися, тому що політика Росії останнім часом, особливо зовнішня політика, неадекватна. Але, на мій погляд, громадяни Росії не підтримають зараз ніяку війну. Тобто ще об'єднання з Білоруссю можливо, та й то — тільки з допомогою пропаганди це може бути якось піднесено людям як якісь пільги для росіян. Але війна тут нікому не потрібна", — сказав він.

Читайте також: Путін домагатиметься продажу Білорусі — оглядач про зустріч з Лукашенком

Політик пояснив, чому найближчим часом серйозного посилення агресії не буде.

"Тому максимум, на що Путін здатен, ну це мені так здається — це просто ескалація, тобто розмістити війська, домогтися зустрічі з Байденом, піти на якісь переговори, бути допущеним до цього столу переговорів. Адже Путін теж останнім часом, можливо не так, як Лукашенко, але теж перебуває в ізоляції, теж він не сприймається на Заході як партнер, а, швидше за все, як агресор, якого потрібно якось втихомирити. Тому Путін, наймовірніше, гратиме в якісь ігри, пов'язані з військовою ескалацією, але лише для того, щоб чогось добитися від Заходу. Тобто він поки не готовий переходити якусь межу", — сказав він.

Раніше генеральний директор "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко розповів, у чому є суттєва різниця між Путіним і Лукашенком.

Джерело Україна 24 Теги