У Карпатах завершують "Велике будівництво" мосту, який веде до легендарної Тустані

На Львівщині тривають роботи на мосту між Східницею та Уричем

У Карпатах завершують "Велике будівництво" мосту, який веде до легендарної Тустані

На Львівщині завершують ремонт мосту між Східницею та Уричем на дорозі від Східниці до Верхнього Синьовидного. Ремонт ведеться у рамках програми Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Минулого року на дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне, що з’єднує Дрогобицький та Сколівський райони, відремонтували 5 км автошляху. Ремонт мосту є продовженням проєкту відновлення маршруту, на що виділили 150 млн гривень.

Проїжджа частина мосту завширшки 7 метрів. Сам міст дозволить напряму пересуватись між Східницею і Уричем та іншими населеними пунктами. Роботи виконує компанія "Онур".

Читайте також: Голова Укравтодору показав, як "Велике будівництво" Зеленського оновлює дороги на Донбасі

На мосту встигли змонтувати балки прогонових будов і встановили монолітну плиту. Зараз тут укладають асфальтне покриття.

 

Європейська якість відновленої дороги дозволить не лише комфортно пересуватись мешканцям регіону, а й пожвавить туристичні потоки. Східниця є національним бальнеологічним курортом, а біля села Урич розташоване скельне місто-фортеця Тустань та проходить щорічний фестиваль української середньовічної культури.

 

Нагадаємо, раніше координатор "Великого будівництва", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко розповів про створення маршруту "Мале карпатське коло". У рамках інфраструктурної програми Володимира Зеленського гірськолижні курорти та туристичні атракції з’єднають якісними дорогами.

Джерело Україна 24 Теги