Коли українці полетять на відпочинок за кордон — експерт дав прогноз

Українці зможуть полетіти на відпочинок за кордон після того, як налагодиться ситуація внутрішня, коли країна повернеться до нормального життя

Коли українці полетять на відпочинок за кордон — експерт дав прогноз

Експерт туристичного ринку Олександр Новіковський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, коли українці зможуть поїхати на відпочинок за кордон та про перспективи внутрішнього туризму.

“Українці зможуть полетіти на відпочинок за кордон після того, як налагодиться ситуація внутрішня, коли ми повернемось до нормального життя і коли кордони європейські та інших країн будуть відкриті безпосередньо для українців. За моїм прогнозом це вересень-жовтень. Всі програми, які формуються за межами України, грунтуються на цінниках, які пропонують партнери, а вони ринкові — і зменшувати вартість подорожей складно буде, навпаки їх можуть збільшити за рахунок того, що будуть робити певні системи безпеки, зменшувати кількість людей — це вплине на собівартість послуг, вони здорожчають, тоді буде і здорожчання туристичних турів”, - зазначив Новіковський.

Читайте також

За його словами, поки закриті кордони треба розвивати внутрішній туризм.

“Це дуже великий шанс для розвитку внутрішнього туризму. Він у нас на жаль у первинному стані. Є велика кількість приватних садиб, зеленого туризму, але для того, щоб якомога більше українців відпочивали на наших теренах, треба розбудовувати внутрішню інфраструктуру. Ті, хто і раніше працювали в галузі внутрішнього туризму, отримуватимуть звичайний або більший прибуток від діяльності. Якраз це і може стати поштовхом для держави щодо розвитку внутрішньої інфраструктури відпочинку”, - наголосив Новіковський.

Раніше директор з продажу туристичної компанії Олена Бойко розповіла про те, як відновлюватиметься сфера туризму після режиму обмежень через коронавірусну інфекцію.

 

 

Теги