Понад 40% українців не проходять медогляд через високі ціни – опитування

32,8% респондентів відповіли, що зазвичай проходять медогляд щороку, 13,4% - що зазвичай проходять частіше, ніж раз на рік

Понад 40% українців не проходять медогляд через високі ціни – опитування

Понад 40% українців в опитуванні заявили, що не проходять медогляд через високі ціни, а третина опитаних відповіли, що зазвичай проходять медогляд щороку.

Такими є результати дослідження соціологічної компанії Gradus Research. Респонденти відповідали на запитання «Чому ви не проходите медогляд» (можна було давати кілька відповідей одночасно). В опитуванні взяли участь 200 респондентів.

Зокрема, 42,9% опитаних вважають, що це дорого, 40,6% - не бачать у цьому сенсу, 30% - не вірять лікарям, 29,2% - що їм не вистачає часу, 21,9% - що це незручно.

Читайте також: Більш ніж половина українців підтримують вступ країни до НАТО - опитування

В опитуванні Gradus Research щодо того, коли ви востаннє проводили медогляд (можна було дати одну відповідь) взяли участь 1000 осіб.

Так, 32,8% респондентів відповіли, що зазвичай проходять щороку, 13,4% - що зазвичай проходять частіше, ніж раз на рік, 11,9% - що проходили два роки тому, але збираються пройти найближчим часом.

Опитування було проведено дослідницькою компанією Gradus  Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку Gradus. Онлайн-панель Gradus показує структуру населення міст з кількістю мешканців понад 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіону. Період проведення опитування: з 18:30 29 червня 2021 року до 10:00 30 червня. Розмір вибірки: 1000 респондентів.

Допомагайте країні відстежувати стан суспільства у післякарантинний період - встановлюйте мобільний додаток Gradus.

Додаток для власників iPhone.

Додаток для користувачів Android.

Раніше соціологічна компанія Gradus Research провела дослідження, кому найбільше довіряють українці.

Джерело Україна 24 Теги