ЗНО в Україні перенесли через карантин: що чекає на школярів

Всі учасники будуть забезпечені масками і антисептиками

ЗНО в Україні перенесли через карантин: що чекає на школярів

В Україні через карантин проведення зовнішнього незалежного оцінювання перенесли на 25 червня.

Про це заявив в ефірі "Україна 24" голова парламентського комітету з питань освіти, нардеп від "Слуги народу" Сергій Бабак.

"Цього року проведення ЗНО відтерміновано. Наразі дата початку - це 25 червня. Перед цим буде проведене пробне ЗНО", - повідомив Бабак.

"Міносвіти спільно з МОЗ розробляють протоколи проведення ЗНО, протоколи безпеки в школах. Ми розраховуємо на те, що всі школи, всі учні, які братимуть участь у ЗНО, будуть забезпечені і масками, і антисептиками, і рукавичками. Звісно, буде зберігатися соціальна дистанція в 1,5 метра, в одному приміщенні буде не більше 15 дітей і двох інструкторів", - зазначив нардеп.

Читайте також

"Щодо дня відкритих дверей, треба дивитися, як буде еволюціонувати ситуація з епідемією коронавіруса, і якщо вона піде на спад, може день відкритих дверей буде. Щодо подачі документів, то кожен заклад середньої освіти на своєму сайті мусить оприлюднити терміни і перелік документів, які необхідно подати. Батьки подають їх в електронній формі, скановані або сфотографовані документи на електронну пошту закладу середньої освіти. Після цього і коли завершаться карантинні обмеження, тоді батьки подають повний перелік документів в оригіналі. Це до речі стосується так само і медичних довідок", - додав він.

Нагадаємо, тимчасово виконуюча обов'язки міністра освіти Любомира Мандзій розповіла, як проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання і коли розпочнеться вступна кампанія до установ вищої освіти. За її словами, випускники до кінця липня зможуть отримати документи про освіту, і в серпні розпочнеться вступна кампанія до закладів вищої освіти.

Теги