Віком до 12 років не прищеплюють: експертка розповіла про вакцинацію дітей від COVID-19

Як правило, дітей вакцинують країни, які розібралися з вакцинацією в дорослих

Віком до 12 років не прищеплюють: експертка розповіла про вакцинацію дітей від COVID-19

Кілька країн світу почали вакцинацію дітей від коронавируса, в Україні поки буду прищеплювати лише дітей з груп ризику.

Про це розповіла в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" медична експертка UNICEF Катерина Булавінова.

"На цей час для вакцинації дітей схвалена вакцина Pfizer Comirnaty. У декількох країнах почалася вакцинація дітей від 12 років. Віком до 12 років, наскільки мені відомо, поки ніхто не вакцинує. І у всіх схвалених документах все-таки кажуть - від 12 років. Вакцинувати дітей можна з різних міркувань, але в першу чергу, щоб захистити їх самих від COVID-19, від нових штамів", - повідомила Булавінова.

Читайте також: Нова вакцина від коронавірусу Janssen не вимагає повторного щеплення - інфекціоністка

За її словами, в Україні теж ухвалено рішення, що можна вакцинувати дітей від 12 років, але це будуть діти, які мають серйозні супутні захворювання - діти з групи ризику.

"Але деякі країни вакцинують всіх дітей. Ізраїль, наприклад, вакцинує. Переважно дітей вакцинують ті країни, які розібралися з вакцинацією в дорослих", - додала експертка.

Читайте також: Вакцинація вагітних: лікар порадив почекати результатів дослідження

Раніше головна інфекціоністка Вінницької області Лариса Мороз в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла подробиці смерті пацієнта після щеплення вакциною Pfizer.

Джерело Україна 24 Теги