Кабмін заборонив українцям виїзд з країни з туристичною метою

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про припинення роботи усіх аеропортів, окрім одного

Кабмін заборонив українцям виїзд з країни з туристичною метою

Український уряд з 12:00 24 березня забороняє українцям покидати територію країни з туристичною метою. Про це у своєму телеграм-каналі написав прем'єр міністр України Денис Шмигаль.

“Діяльність усіх аеропортів, окрім “Борисполя”, буде припинено. Це стосується виключно пасажирських перевезень. Виняток становлять заходи державної необхідності за окремими наказами відповідних міністерств”, – зазначив очільник уряду.

Він визнав це рішення не популярним та не зручним.

“Але ми бачимо, що темпи поширення коронавірусу зростають. Тому маємо підсилювати обмежувальні заходи”, – наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, в Україні до 3 квітня діє карантин через поширення коронавіруса СOVID-19. 16 березня уряд тимчасово зупинив роботу метрополітенів по всій країні, а також скасував залізничне, автобусне та авіасполучення між містами та областями України.

Міські перевезення тепер можуть здійснюватися в режимі до 10 осіб в маршрутних таксі, до 20 - в тролейбусах, автобусах, вагонах трамвая. Скасовано масові заходи, не працюють кафе, ресторани, ТРЦ, розважальні заклади.

Теги