Головний санлікар про нову вакцину для українців: ведемо переговори, але є проблеми

Попит на вакцину від Johnson&Johnson у світі дуже великий

Головний санлікар про нову вакцину для українців: ведемо переговори, але є проблеми

Вакцина від коронавірусу Janssen (Johnson&Johnson), яку зареєструвало Міністерство охорони здоров'я, ще нескоро з'явиться в Україні.

Про це ексклюзивно в ефірі програми "Сьогодні Новини" на телеканалі "Україна 24" розповів головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. На запитання, коли українцям чекати на нову вакцину, Кузін відповів:

"Дуже важко сказати, є декілька проблем. По-перше, Johnson&Johnson – це єдина вакцина з одноразовим введенням. У цьому її привабливість, тому що дуже багато країн хочуть отримати однодозну вакцину, її дуже швидко можна використовувати. На жаль, сам виробник виробляє доволі невелику кількість, і тому ми зараз лише ведемо перемовини щодо постачання таких вакцин в Україну. Ми вже маємо досвід, коли за рахунок США приватна компанія вакцинувалася вакциною Johnson&Johnson на території країни. Це близько 390 людей, які отримали таку вакцину, і зараз перемовини ведуться".

Читайте також: В Україні може побільшати хворих на штам "Дельта": подробиці від головного санлікаря

Раніше генеральний директор Центру громадського здоров'я МОЗ Роман Родина в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав кількість вакцинованих від COVID-19 в Україні.

"Ми перетнули позначку в 3 млн вакцинацій, майже 1 млн (955 тис.) українців отримали дві дози. Вакцинація проходить згідно з дорожньою картою, зараз ми реалізуємо 3-й і 4-й етапи вакцинації", - повідомив він.

Водночас результати дослідження соціологічної компанії Gradus Research показали, що багато українців побоюються проходити вакцинацію від коронавірусу, навіть попри можливість їздити після цього до Європи.

Дані МОЗ щодо захворюваності на коронавірус в Україні станом на 10 липня:

Джерело Україна 24 Теги