Журналіст про статтю Путіна: переговори з ним можна вести тільки про одне

Путін не хоче, щоб Україна залишалася суверенною державою, вважає Сергій Руденко

Журналіст про статтю Путіна: переговори з ним можна вести тільки про одне

 

Стаття президента Росії Володимира Путіна "Про історичну єдність росіян і українців" свідчить, що з Кремлем можна вести перемовини лише про одне – про капітуляцію РФ.

Таку думку висловив журналіст Сергій Руденко на своїй сторінці у Facebook.

"Путін не збирається завершувати війну в Україні. Путін не хоче, аби Україна лишалася суверенною і незалежною державою. Путін робитиме все для того, аби сіяти у нашій державі розбрат. Так, як це робили Ленін і Сталін. Путін, певен, марить Мавзолеєм і літерами на ньому П У Т І Н. У своїй псевдоісторичній статті ВВХ дав чітко зрозуміти: майбутнє України Москва сприйме лише в одному варіанті - під гнітом Росії. Путін бачить нас лише рабами. А відтак - перемовини із ВВХ можна вести лише про одне: про капітуляцію Росії", - написав журналіст.

Читайте також: Люди об'єднують Путіна і Росію — політик про майбутні вибори до Держдуми

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін опублікував на сайті Кремля статтю "Про історичну єдність росіян і українців". Він назвав Україну і Росію "частинами, по суті, одного історичного і духовного простору". Президент РФ підкреслив, що і росіяни, і українці, і білоруси "є спадкоємцями Київської Русі". Також Путін стверджує, що "справжня суверенність України можлива саме в партнерстві з Росією".

"Західні автори проєкту "анти-Росія" так налаштовують українську політичну систему, щоб змінювалися президенти, депутати, міністри, але була незмінною установка на поділ з Росією, на ворожнечу з нею", - йдеться в статті.

Раніше президент Росії в своїх виступах неодноразово називав росіян і українців "однією нацією".

Теги