Борги за комуналку у Києві — чиновник розповів, чи будуть відключення

Кабмін і Верховна Рада повинні законодавчо закріпити можливість комунальникам працювати безперебійно, навіть якщо є борги

Борги за комуналку у Києві — чиновник розповів, чи будуть відключення

Член комісії Київської міської Ради з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Валерій Гуманенко в ефірі телеканалу “Україна 24”, чи варто очікувати припинення надання послуг ЖКГ через борги по оплаті.

“Комісія Київради не вирішує питання відключення, але я думаю, що його не буде. Я думаю, що міська влада, і ми так само підтримаємо міського голову, якщо буде відключення міста, наприклад, від газопостачання почне “Нафтогаз” відключати, - то я думаю, що в даному випадку саме Кабінет міністрів і Верховна Рада повинні законодавчо закріпити можливість нам працювати безперебойно, навіть якщо ми маємо заборгованість за надані послуги”, - наголосив Гуманенко.

Читайте також

Раніше заступник міністра розвитку громад і територій України Наталія Хоцянівська розповіла, що в Україні на період карантину заборонено припинення надання житлово-комунальних послуг для споживачів у разі наявності заборгованості за комуналку.

Нагадаємо, заступник глави Мінсоцполітики Віталій Музиченко пояснив, як дистанційно сплачувати за комунальні послуги на карантині.

Популярні відео

 

Теги