Зеленський переніс дату початку весняного призову

Термін весняного призову до армії та звільнення війсбковослужбовців у запас перенесено з квітня-червня на травень-липень

Зеленський переніс дату початку весняного призову

Президент Володимир Зеленський указом від 23 березня переніс дату весняного призову в армію, а також звільнення військовослужбовців строкової служби в запас з квітня-червня на травень-липень 2020 року.

Відповідний указ №103/2020 опублікований на сайті Офісу президента.

Згідно з нинішнім указом, вносяться зміни в указ №13 від 16 січня 2020 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та черговий призов громадян України на строкову військову службу в 2020 році". 

Нагадаємо, 23 березня Володимир Зеленський випустив нове звернення до українців у зв'язку з коронавірусом, у якому пообіцяв, що можливе рішення про введення в країні надзвичайного стану буде ухвалене не для того, щоб приймати непопулярні рішення, а буде направлено на захист життя і здоров'я українців.

Нагадаємо, в Україні до 3 квітня діє карантин через поширення коронавіруса СOVID-19. 16 березня уряд тимчасово зупинив роботу метрополітенів по всій країні, а також скасував залізничне, автобусне та авіасполучення між містами та областями України.

Міські перевезення тепер можуть здійснюватися в режимі до 10 осіб в маршрутних таксі, до 20 - в тролейбусах, автобусах, вагонах трамвая. Скасовано масові заходи, не працюють кафе, ресторани, ТРЦ, розважальні заклади.

Теги