Кличко розповів, де у Києві можна дістати медичну маску

Мер Києва визнав нестачу медичних масок, а також розповів, де лікуватимуть інфікованих і як допомагають людям похилого віку

Кличко розповів, де у Києві можна дістати медичну маску

Мер Києва Віталій Кличко визнав, що ситуація з медичними масками та іншими медпрепаратами у столиці є складною через великий попит на них у населення. Про це він розповів у зверненні до киян, яке транслював телеканал “Україна 24” .

“Місту належать лише аптеки комунального підприємства “Фармація”. Усі медикаменти і засоби захисту, що ми отримуємо, ми розподіляємо між аптеками цієї мережі. Все це швидко скуповується. Хочу зазначити, що медичні маски та інші засоби захисту ми в першу чергу відправляємо до медичних закладів. І це критично необхідно. Тести, маски, захисне обладнання. Все це ми закуповуємо самі, з бюджету столиці. Складно, але крок за кроком збільшується кількість і масок, і дезинфекторів. Ми цей процес контролюємо, в найближчі дні їх кількість буде збільшено”, – повідомив мер столиці.

За його словами, на сьогоднішній день сім лікарень у Києві облаштовані для прийому хворих на коронавірусну інфекцію.

“Сьогодні всіх, у кого є підтвердження на коронавірус, приймає наша базова лікарня – Олександрівська. Крім неї у місті облаштовано ще шість лікарень: це інфекційне відділення у Київській міській лікарні №4, клінічна лікарня №9, міські дитячі лікарні №1 та №2, міська дитяча інфекційна лікарня і Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини. Всього розгорнуто 482 ліжка, з них дорослих 237 ліжок, для дітей – 200, для вагітних – 45, також передбачено 78 боксів. Ми готові додатково розгорнути 7000 ліжок”, – наголосив Кличко.

Він також розповів, як місто допомагає людям похилого віку, самотнім та тим, хто не має можливості вільно пересуватись.

“На базі департаменту соціальної політики Києва створено єдиний центр координації допомоги малозахищеним киянам. Усі благодійні, громадські, міжнародні організації та представники бізнесу можуть звернутись у центр, щоб допомогти. Уже деякі організаціїї надають допомогу”, – зазначив мер.

Нагадаємо, в Україні до 3 квітня діє карантин через поширення коронавіруса СOVID-19. 16 березня уряд тимчасово зупинив роботу метрополітенів по всій країні, а також скасував залізничне, автобусне та авіасполучення між містами та областями України.

Коронавірус уперше зафіксували в китайському місті Ухань наприкінці 2019 року. З початку 2020 року вірус почав стрімко розповсюджуватися по іншим країнам. 

Теги