Карантин на Донбасі – прикордонники розповіли, коли відкриють КПП

Введення карантину на лінії розмежування дало результат, поширення інфекції знизилося

Карантин на Донбасі – прикордонники розповіли, коли відкриють КПП

Прес-офіцер Державної прикордонної служби в складі об’єднаних сил Ігор Лизогуб в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, коли буде відновлено роботу контрольних пунктів пропуску на лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях.

«Уряд карантинні заходи продовжив. Донецька і Луганська області, де проводяться операції об’єднаних сил, не є виключеннями, тому відповідні карантинні обмеження діють і на цій території. Командуванням об’єднаних сил було ухвалене рішення про призупинення пропуску через лінію розмежування. Відповідно, такі заходи дали результати, що поширення коронавірусної інфекції зменшилося», - зазначив Лизогуб.

Читайте також: Коронавірус в Україні: Ляшко пообіцяв зростання кількості хворих і назвав цифру

Він також розповів, коли можна очікувати відновлення роботи КПП.

«Все визначає уряд. Якщо будуть загальнодержавні карантинні заходи послаблюватись, відкриватиметься рух між містами, областями, відкриватиметься державний кордон – відповідно це все торкнеться і контрольних пунктів на лінії розмежування. На тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей також діють протиепідемічні заходи, відповідно, громадян не пускають на тимчасово окуповані території. Співробітники Держприкордонслужби змушені оперативно повертати людей на контрольовану територію», - повідомив прес-офіцер.

Популярні відео

Нагадаємо, з 8:00 28 березня ввели обмеження щодо перетину лінії проведення Операції об’єднаних сил зі сторони Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

26 березня у відеозверненні президент Володимир Зеленський сказав, що 27 березня до кінця дня Україна закриє свої кордони. За його словами, про українців, які не встигнуть виїхати з-за кордону до цього часу, повинні будуть подбати дипломатичні представництва.

Джерело Україна 24 Теги