Концертний зал безпечніший за метро – культурна індустрія звернулася до влади

Індустрії культури необхідно чітко розуміти, коли і за якими правилами вона зможе працювати

Концертний зал безпечніший за метро – культурна індустрія звернулася до влади

Засновниця Kyiv Music Days Євгенія Стрижевська в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про початок діалогу з владою щодо відновлення роботи культурної індустрії України. 

«Проводити акцію «Стоп культурний карантин» було дуже доречно, тому що в жодному з етапів виходу з карантину немає згадки про культурну індустрію. Діалог вже розпочато, ми вже досягли своєї мети і не будемо зупинятися. Ми вже отримали кілька звернень і від Олександра Ткаченка (нардепа від «Слуги народу» - ред.), і від Міністерства культури, є вже повідомлення про певні дії Кабміну, тобто наша акція була недаремною», - зазначила Стрижевська.

Читайте також: Коли в Україні відкриють кінотеатри і музеї: міністр дала прогноз

За її словами, митці вийшли на акцію не задля того, щоб вимагати гроші, допомогу, а для розробки владою спільно з індустрією плану виходу із кризи.

«Ми маємо заздалегідь знати, через який час зможемо працювати, бо для деяких заходів потрібні місяці підготовки. Нам треба чітко розуміти, коли і за якими правилами ми зможемо працювати. Важливий момент: коли відкриють метро, то, повірте мені, у тому самому концертному залі безпеку людей проконтролювати набагато легше», - наголосила Стрижевська.

Популярні відео

Нагадаємо, вночі 12 травня сотні світлових променів осяяли небо над містами України. У такий спосіб представники культурної індустрії вирішили закликати владу до розробки спільного плану виходу з карантину для сфери культури. До акції «Стоп культурний карантин» долучилися понад 25 міст України. Задля помітного й ефективного результату організатори задіяли загалом 5400 світлових приладів. У Києві можна було побачити близько 20 стовпів світла, спрямованих зі знакових київських локацій: Співоче поле, Маріїнський парк, Андріївський узвіз, Поштова площа, Арка Дружби народів та інших.

Раніше глава Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко розповідав в ефірі "Україна 24", що кінотеатри після карантину ризикують втратити глядачів.

Джерело Україна 24 Теги