"Кабмін пішов іншим шляхом": мер Житомира про послаблення карантину в Україні

Перші підсумки послаблення карантину можна буде підбивати через 7-10 днів, вважає Сергій Сухомлин

"Кабмін пішов іншим шляхом": мер Житомира про послаблення карантину в Україні

Мер Житомира Сергій Сухомлин підтримав ідею Кабміну щодо надання місцевому самоврядуванню можливості регулювати карантинні послаблення, які впроваджує уряд.

В ефірі "Україна 24" мер розповів, як Житомир виходить з карантину.

"Перші підсумки після послаблення карантину можна буде підбивати приблизно через 7-10 днів, бо треба 5-7 днів для того, щоб побачити, чи послаблення призвели до погіршення. Але місто повертається до звичайного життя: запрацювали ринки, магазини. Поки що відвідувачів небагато, навіть на літні майданчики (ресторанів – ред.). Ми думали, що люди зразу підуть в кафе, ресторани, але поки ажіотажу нема. Думаю, перш за все в людей просто немає коштів на розваги", - повідомив Сухомлин.

Читайте також

На запитання, чи треба передати міським головам більше повноважень щодо впровадження карантинних заходів, мер Житомира відповів, що це "треба було робити раніше".

"Є міста, де мало хворих, а є такі, як Чернівці, де дуже багато хворих, ситуація різна. Можна було зробити так, щоб місцеве самоврядування брало на себе відповідальність і встановлювало ці норми. Зараз уряд пішов іншим шляхом. Останні заяви говорять про те, що уряд максимально послаблює карантин і що міста можуть обмежувати ті послаблення, які пропонує уряд. В принципі, теж непогана політика", - зазначив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лікар-інфекціоніст Юрій Жигарєв в ефірі "Україна 24" заявив, що в Україні немає справжнього карантину через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги